SPÓŁKA CELOWA DLA INWESTYCJI MIESZKANIOWYCH

POLANICA INVESTMENT Sp. z o.o. z siedzibą w Kudowie – Zdroju to specjalnie powołana spółka celowa dla inwestycji Ogrody Pieniawskie. Inwestor posiada wieloletnie doświadczenie inwestycyjne w ramach powiązanej spółki KOMAHOLD Sp. z o. o. z siedzibą w Kudowie – Zdroju , która zajmuje się kompleksową budową, wynajmem i sprzedażą inwestycji przemysłowych i komercyjnych.

MOCNE FILARY

Prezesem Zarządu spółki KOMAHOLD Sp. z o. o. z siedzibą w Kudowie – Zdroju od momentu jej powstania (ponad 16 lat), jak również i KUDOWA Property Investment Sp. z o. o. z siedzibą w Kudowie – Zdroju jest Krzysztof Wróbel. Posiada on bogate doświadczenie w branży budowlanej i w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zasiadał w zarządach dużych spółek w Kudowie-Zdroju, które zatrudniały łącznie ponad 200 osób, realizował budowy wielkich zakładów produkcyjnych. Od 2002 roku koordynował i zarządzał przebudową i budową powierzchni przemysłowych o łącznej powierzchni blisko 15.000 m2.

Głównym udziałowcem spółki POLANICA INVESTMENT Sp. z o. o. z siedzibą w Kudowie – Zdroju jest m.in. Taluz Beheer B.V. – Mark Zweegers. Posiada on wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów z branży nieruchomości oraz w przemyśle. Jest ściśle związany z regionem Kotliny Kłodzkiej i intensywnie angażuje się w lokalne przedsięwzięcia. Jest także udziałowcem wielu europejskich spółek o światowej renomie.

Dzięki wszechstronnym doświadczeniom i specjalizowaniu się w różnorodnych dziedzinach, udziałowcy stanowią niezwykły zespół. Całym sercem angażuje się on w regionalne przedsięwzięcia wpływające na rozwój lokalnej gospodarki.

NOWE WYZWANIA

Spółka KOMAHOLD postanowiła zareagować także na potrzeby lokalnego rynku nieruchomości. Na przestrzeni lat spółka zakupiła, wyremontowała i oddała pod wynajem wiele lokali mieszkaniowych, na które zapotrzebowanie w okolicach Kotliny Kłodzkiej jest ogromne. Inwestor buduje już inwestycję mieszkaniową w Kudowie – Zdroju (http://osiedleslonecznapolana.com/) Słoneczna Polana to kameralny budynek mieszkalny. Nowoczesna architektura inwestycji charakteryzuje się prostotą i dbałością o detal. Duże okna i proste, przeźroczyste balustrady balkonów pozwolą cieszyć się panoramicznym widokiem gór. Starannie przemyślane rozwiązania przestrzenne zapewniają wygodę i komfort.Teraz nadszedł czas na pierwszą nowoczesną inwestycję mieszkaniową w Polanicy-Zdroju. Jej beneficjentami mogą być zarówno osoby chcące na stałe zamieszkać w komfortowej przestrzeni, jak również inwestorzy, którzy sezonowo korzystają z uroku gór i jednocześnie chcą czerpać zyski w postaci wynajmu turystycznego.