Prace budowlane w inwestycji Ogrody Pieniawskie realizowanej w Polanicy-Zdroju trwają, a na efekty nie trzeba było długo czekać!

Budowa z dnia na dzień postępuje. Dotychczas zakończono pokrycie dachu z dachówki z obróbkami, a w najbliższym dniach rozpoczęte zostaną prace przy izolacjach tarasów. Wykonano już także ocieplenia skośnych dachów z wełny z rusztami pod okładziny z płyt gipsowych. Stolarka okienna została zamontowana z wyłączeniem kliku elementów antresol oraz szkleń fasadowych na usługach w poziomie parteru. Na ukończeniu jest także instalacja elektryczna w zakresie okablowania, a obecnie prace prowadzone są już na 3 piętrze. Instalacje sanitarne realizowane są obecnie na poziomie 2 piętra. Piony instalacji z licznikami wody i ciepła są na zakończeniu. W zakresie apartamentów wykonano posadzki na parterze oraz rozpoczęto je obecnie na 1 piętrze. Tynki ścian i sufitów są obecnie realizowane na poziomie 3 piętra. Postępują one tuż po pracach elektrycznych. Garaż posiada już posadzkę docelową oraz zrealizowano w nim ocieplenia sufitowe z wełny mineralnej.

Najpóźniej w IV kwartale planowane jest ukończenie wszystkich prac w obrębie budynku! W ofercie zostało już tylko kilka dostępnych mieszkań. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualną dostępnością w zakładce oferta oraz ze zdjęciami z postępu prac budowlanych w zakładce galeria.