Inwestycja Ogrody Pieniawskie to nie tylko prestiżowe apartamenty, ale również atrakcyjne lokale usługowe. Jednym z głównych czynników cechujących odpowiednią i rentowną nieruchomość komercyjną jest lokalizacja obiektu. Ogrody Pieniawskie, dzięki położeniu w atrakcyjnej okolicy, jaką jest ścisłe centrum wyjątkowego i niezwykle popularnego górskiego uzdrowiska – Polanicy-Zdroju, gwarantują stały przypływ potencjalnych nabywców o każdej porze roku. 

Nowoczesny budynek z dużymi, przeszklonymi witrynami z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto spaceruje polanickim deptakiem czy alejkami Parku Zdrojowego. To właśnie u jego podnóży rozwija się nasza wyjątkowa inwestycja. Warto już dziś zarezerwować najlepszy lokal dla Twojego biznesu!

Inwestycja dostosowana do Twoich oczekiwań

W dbałości o zróżnicowane wymagania Klientów, w skład ekskluzywnej inwestycji, jaką są Ogrody Pieniawskie, wchodzić będzie 5 nowoczesnych i eleganckich lokali usługowych o zróżnicowanej powierzchni. Takie rozwiązanie pozwoli dopasować metrażu lokalu do rodzaju i skali swojego biznesu. 

Lokal 1/4

Położony na I piętrze lokal stanowi najmniejsze wnętrze usługowe Ogrodów Pieniawskich. Jego powierzchnia wynosi 47.31 m2, a wnętrze zawiera przedsionek oraz WC. Największym atutem lokalu jest balkon o powierzchni 13.97 m2. Wnętrze świetnie sprawdzi się jako biuro dla specjalistycznych usług biznesowych takich jak biura rachunkowe, kancelarie prawne czy biura doradców kredytowych.

Lokal 0/3.1

Wnętrze jako jedyne cechuje kształt prostokąta. Stwarza to szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych. Lokal położony jest na parterze, co stanowi ogromny atut, jakim jest brak dodatkowych barier architektonicznych. Powierzchnia całkowita przestrzeni usługowej wynosi 180.31 m2. Pomieszczenie można zagospodarować na przykład jako prestiżowy salon kosmetyczny lub gabinet usług medycyny estetycznej.

Lokal 0/3.2

Drugi pod względem wielkości lokal oferuje powierzchnię całkowitą aż 182.87 m2, w skład której wchodzi również WC i przedsionek. Wnętrze charakteryzuje uniwersalny kształt, dający szansę na rozwój każdego rodzaju działalności. Kolejnym atutem jest nowoczesna, witryna doskonale rozświetlająca pomieszczenie, która równocześnie dostarcza elegancji lokalowi. Atuty miejsca wykorzystać można do stworzenia ekskluzywnego butiku będącego pionierem na lokalnym rynku.

Lokal 0/3.3

Wnętrze ulokowane jest na parterze. Lokal należy do największych w naszej prestiżowej inwestycji, a jego całkowita powierzchnia to aż 314 m2! Do przestronnego i jasnego – dzięki przeszkleniu dwóch ścian – wnętrza zapraszać będą duże, rozsuwane drzwi. Lokal dzięki atutom wizualnym i lokalizacyjnym oraz dużej funkcjonalności doskonale sprawdzi się dla wielu branż.

 Lokal 0/3.4

Jeden z czterech lokali położonych na parterze. Wyróżnia go wyjątkowa witryna, biegnąca wzdłuż całej ściany znajdującej się w zewnętrznej części Ogrodów Pieniawskich. Kolejnym atutem lokalu są dwa wejścia, będące udogodnieniem dla przybywających Klientów. Wnętrze, o powierzchni 108,01 m2, posiada WC i przedsionek. Lokal może znaleźć swoje zastosowanie w stworzeniu biura podróży, które pożądane jest nie tylko przez miejscowych turystów, ale także mieszkańców czy szkoły. Wysokie walory turystyczne regionu Ziemi Kłodzkiej z pewnością stworzą duże możliwości rozwoju.

Przestrzeń komercyjna Ogrodów Pieniawskich daje jeszcze jedną, unikalną możliwość – aranżacje parteru według własnych potrzeb nabywcy. Jeżeli poszukują Państwo większej powierzchni użytkowej lokalu wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom i umożliwiamy połączenie lokali w dogodny dla Państwa biznesu sposób.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami wyłącznego Biura Sprzedaży – Kapital Nieruchomości!