Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkową usługę kompleksowego wykończenia apartamentów w naszej prestiżowej inwestycji. W jednym miejscu Klienci otrzymują zindywidualizowany projekt architektów z Q2 Studio, wysokiej jakości materiały, usługę wykończenia wnętrza, a także gwarancję na materiały.

Unikatowy apartament w projekcie Individual

Naszą ofertę niewątpliwie wyróżnia fakt, iż jest ona dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. W ten sposób mają Państwo szansę na stworzenie wymarzonego wnętrza przy zaangażowaniu i pomocy najlepszych specjalistów.

Ponadto, projekt przewiduje możliwość rozszerzenia elementów wykończeniowych poprzez poszukiwanie nawet trudno dostępnych materiałów, na które otrzymają Państwo wieloletnią gwarancję. Dzięki temu apartament stanie się niepowtarzalny i bogaty w indywidualne życzenia Klienta.

Od projektu, przez materiały, po radość z efektu końcowego

Jednym z największych atutów oferty jest jej kompleksowość. W dbałości o czas i fundusze Klienta, wykwalifikowany zespół Q2Design zadba o wszystkie aspekty związane z wykończeniem apartamentu. Architekci zajmą się nie tylko stworzeniem nadzwyczajnego projektu i sprowadzeniem rekomendowanych materiałów, ale także przekazaniem koncepcji zespołowi zajmującemu się wykończeniem wnętrza. W jednym miejscu Klient otrzyma wszystkie najwyższej jakości usługi, a nowatorskie pomysły nietuzinkowej kadry będą kluczem do idealnego wystroju. Funkcjonalnie, uważnie, ekologicznie, artystycznie? To Państwo wybierają, jaki trend zagości w luksusowym apartamencie w inwestycji Ogrody Pieniewskie.

—–

Q2 Design

Dzięki pasji i energii, jaką wkładamy do naszej pracowni oraz zamiłowania do niekonwencjonalnych pomysłów, wspólnie tworzymy miejsce, które ma jeden cel — projektowanie wymarzonych przestrzeni, które mają usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klientów. W pracy staramy się łączyć oryginalność, estetykę i funkcję oraz w pełni wykorzystywać potencjał każdego miejsca, z którym przychodzi nam pracować. Stawiamy na zadowolenie, dlatego naszą główną misją jest tworzenie przestrzeni, które odzwierciedlają potrzeby, preferencje, a także charakter naszych Klientów.

Więcej informacji:

https://q2design.pl/

ODWIEDŹ NAS OSOBIŚCIE!

SHOWROOM & PRACOWNIA

KRZYCKA BUSINESS PARK

ul. Życzliwa 21

53-030 Wrocław

ZADZWOŃ DO NAS I ZAPYTAJ O INTERESUJĄCĄ CIĘ KWESTIĘ

+ 48 571 338 600