W dzisiejszych czasach ważne jest odnalezienie równowagi i przywiązanie wagi do odpoczynku ciała i ducha. Coraz częściej poszukujemy miejsc, które będą dla nas szansą na aktywne spędzenie czasu wolnego, odległe od ulicznych korków i pośpiechu. Nowoczesne apartamenty w Polanicy-Zdroju to doskonała szansa na odkrycie złotego środka między obowiązkami a prywatnym życiem!

Ogrody Pieniawskie w liczbach

Najnowsza inwestycja w wyjątkowym uzdrowisku to najlepszy adres w centrum Polanicy-Zdroju! Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie wnętrze będzie dla Ciebie odpowiednie, w ofercie inwestycji znajdziesz aż 46 propozycji, dopasowanych do zróżnicowanych oczekiwań i potrzeb. Wychodząc naprzeciw organizacji codziennego życia – przygotowaliśmy również aż 22 komórki lokatorskie i 42 miejsca postojowe! 

Twarzą w twarz z przyrodą

Ogrody Pieniawskie ulokowane są w samym sercu ziemi kłodzkiej – terenie obdarzonym niepowtarzalnymi widokami gór, lasów i powietrzem, które zachęca do aktywności! Jeśli jesteś miłośnikiem wycieczek górskich, rowerowych czy długich, beztroskich spacerów w otoczeniu przyrody, to miejsce stworzone zostało właśnie dla Ciebie! Polanica-Zdrój stanowi centrum dla aktywnego wypoczynku nie tylko w ciepłe dni. W okresie zimowym, nasze uzdrowisko, staje się punktem wyjazdowym na pobliskie stoki narciarskie- do Czarnej Góry, Zieleńca czy Republiki Czeskiej. Może wolisz odpoczywać w domowym zaciszu? Apartamenty z balkonem lub tarasem, gdzie otwiera się widok na piękno Polanicy – Zdroju i bogactwo natury, na pewno pomogą Ci w wyciszeniu i złapaniu równowagi. Stań z przyrodą twarzą w twarz i uśmiechaj się do zieleni!

Kompleksowość kluczem do dobrej inwestycji

Nowoczesność, komfort i prestiż – tak można opisać w skrócie niepowtarzalną inwestycję w Polanicy – Zdroju. Luksusowe apartamenty i przestronne lokale usługowe w turystycznym kurorcie to doskonała oferta dla osób poszukujących w życiu wyjątkowych doznań! Nasze działania wychodzą także naprzeciw Klientom. Dlatego współpracujemy z firmą Q2Design, zajmującą się indywidualnym wykończeniem wnętrz z niepowtarzalnym charakterem. To właśnie niezastąpieni architekci i fachowcy mogą zająć się wykończeniem Twojego apartamentu pod klucz! Od indywidualnego projektu, przez zamówienie najlepszej klasy materiałów, po prace końcowe – specjaliści Q2Design przeniosą do rzeczywistości Twoje aranżacyjne marzenia!

Już dziś spraw sobie prezent i wybierz dogodne dla Ciebie wnętrze od kameralnych 41 m2 aż do 101m2! Zamieszkaj pod najlepszym adresem w Polanicy-Zdroju!