Nasza inwestycja bogata jest w różnorodne rozwiązania! Wciąż zastanawiasz się nad tym, który apartament będzie najlepiej dostosowany do Twoich oczekiwań? Przedstawiamy propozycję 5 apartamentów, które dostarczają unikalności i z pewnością ułatwią Twój wybór!

Wnętrze z antresolą i podniebnym tarasem – apartament 3/3

Pragniesz posiadać miejsce, w którym będziesz mógł cieszyć się urokami przyrody w ciągu dnia, a w nocy spędzać czas podziwiając gwiazdy? Z pewnością wnętrze znajdujące się na najwyższej kondygnacji Ogrodów Pieniawskich jest właśnie dla Ciebie! Oprócz przestronnego salonu i sypialni, apartament posiada także antresolę o powierzchni ponad 20 m2! Z niej możemy wyjść na prywatny taras znajdujący się na dachu budynku! 

Wnętrze z widokiem na Park – apartament 1/16

To wnętrze stanowi idealną propozycję dla miłośników przestrzeni i miejsca na wyciszenie. Apartament nr 16, znajdujący się na pierwszym piętrze budynku, posiada aż 2 sypialnie oraz salon, będący doskonałym miejscem do wypoczynku! Dodatkowym atutem jest aneks kuchenny, który dzięki swojej przestrzeni może spełniać także funkcję przestrzennej jadalni.
Jednak największą zaletą tego apartamentu jest ogromny taras z widokiem na Park Zdrojowy o powierzchni aż 40m2! To nie wszystko, gdyż wzdłuż  salonu oraz obu sypialni rozlega się dodatkowo balkon! Takie dodatki sprawią, że mieszkanie będzie zaopatrzone w promienie słoneczne o każdej porze dnia oraz dostarczy nam szansy na spędzanie czasu jeszcze bliżej natury! 

Z dużymi możliwościami – apartament 2/6

Poszukujesz uniwersalnego wnętrza, które sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak i dobra lokata kapitału? W takim razie apartament 2/6 jest dla Ciebie! Uniwersalna powierzchnia 41,58 m2, w której mieszczą się sypialnia i przestronny pokój dzienny z aneksem. Taki rozkład sprawi, że Twój apartament sprawdzi się doskonale jako przestrzeń do zamieszkania, ale także zdobędzie zainteresowanie wynajmujących! 

Kameralny apartament z niezwykłymi widokami – lokal 2/11

Marzysz o apartamencie, który ogrzeje domowe ognisko? Kameralne wnętrze na drugim piętrze wyposażone jest w pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz sypialnię. Przestronny salon z jadalnią stworzy doskonały klimat do wspólnego spędzania rodzinnych chwil. Ważnym atutem tego wnętrza jest balkon, z którego możliwe będzie podziwianie niezwykłych widoków Polanicy-Zdroju!

Postaw na funkcjonalność w 68 m2 – apartament 3/9

Mieszkanie na najwyższym piętrze cechuje się dostępem do najpiękniejszego krajobrazu, zwłaszcza jeśli budynek znajduje się w centralnej części Ziemi Kłodzkiej. Apartament 3/9 jest wyjątkowo funkcjonalnym wnętrzem, który może pełnić zarówno funkcje mieszkalne, jak i wypoczynkowe. 2 przestronne sypialnie oraz pokój dzienny sprawiają, że mieszkanie spełni się doskonale w warunkach rodzinnych. Apartament zawiera w swojej ofercie także antresolę o powierzchni prawie 20 m2, która bez dwóch zdań sprawdzi się jako przestrzeń do wypoczynku lub pracy. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy także aż 2 balkony z wyjściem od sypialni! Będą one świetnym miejscem na podziwianie zmieniającego się piękna krajobrazu o każdej porze roku.