Żyjemy w czasach, w których bardzo ważne jest wyciszenie i odpoczynku od codziennych wyzwań. Każdy z nas posiada miejsca będące azylem i napełniające dobrą energią. Jednym z takich zakątków jest Polanica-Zdrój- kurort cieszący się popularnością wśród turystów z każdego krańca Polski. 

Czego dostarczy Ci wyjątkowe uzdrowisko?

Polanica-Zdrój to nie tylko urokliwe miasteczko. Uzdrowisko cechuje się również wyjątkowymi i niepowtarzalnymi walorami krajobrazowymi, turystycznymi oraz lokalizacyjnymi! Położony w sercu Kotliny Kłodzkiej zakątek otoczony jest z każdej strony górami, które dają szansę na aktywne spędzanie czasu podczas pieszych czy rowerowych wycieczek. Zimą, obszar stanowi punkt, z którego w mgnieniu oka można znaleźć się na wybranym przez nas stoku narciarskim! 

Dlaczego Ogrody Pieniawskie?

Nasza inwestycja, znajdująca się w centrum wyjątkowego uzdrowiska, jest bez dwóch zdań jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku! Połączenie nowoczesnego, pełnego prestiżu apartamentu z niepowtarzalnym widokiem na polanicki Park Zdrojowe lub rzekę Bystrzycę Dusznicką to bardzo dobra inwestycja. Posiadanie komfortowego wnętrza zapewni możliwość odpoczynku o każdej porze roku. Unikając rozważań, jaki hotel wybrać, nie sprawdzając terminów, możesz spędzić swój urlop w urokliwym miasteczku, kiedy tylko chcesz. 

Inwestycja pod wynajem czy Twoje własne zacisze?

Sytuacja, w której konieczne było zamknięcie punktów hotelowych oraz domowa izolacja, pokazały, że ważne jest posiadanie bezpiecznego i pewnego miejsca, do którego możemy udać się w dowolnym momencie. Posiadanie apartamentu w Ogrodach Pieniawskich to pewność, że nie zaskoczą Cię nawet najbardziej niespodziewane sytuacje! Lokalizacja naszej inwestycji zachęci również tysiące turystów z Polski i Europy, odwiedzających Polanicę-Zdrój przez cały rok, do wynajmu apartamentu na czas pobytu. 

Zapewnij sobie oraz bliskim niezależność i już dziś zarezerwuj prestiżowy apartament w naszej nowoczesnej inwestycji! Wykorzystaj potencjał miejsca, jaki gwarantują Ci, położone tuż przy Parku Zdrojowym, Ogrody Pieniawskie! Sprawdź naszą ofertę już dziś!