Rynek nieruchomości przeżywa w ostatnich latach niesamowity rozkwit, a co za tym idzie- co raz to bardziej zwiększają się oczekiwania nabywców. Coraz częściej szukamy rozwiązań nietuzinkowych, które spełnią z jednej strony marzenia, a z drugiej- wymogi inwestycyjne. Jak określić, czy nieruchomość należy do kategorii Premium?

Przede wszystkim- lokalizacja

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby inwestycja znajdowała się w miejscu, które stanowi nie tylko centrum najważniejszych punktów regionu, ale także dawało nam szansę na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Docenią to zarówno osoby młode, jak i rodziny oraz seniorzy. Łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury, w tym sklepów, parków, ośrodków zdrowia, szkół, przedszkoli,  połączony z wyjątkową specyfiką regionu to gwarancja zadowolenia!

Bezpieczeństwo kluczem do spokoju

Inwestując pieniądze w nieruchomość, nasze myślenie staje się, bez wątpienia, długofalowe. Ważne, aby zapewnić sobie, bliskim czy też przyszłym najemcom to, co najcenniejsze- bezpieczeństwo. Mieszkając w spokojnej okolicy z widokiem na park, nie musimy martwić się o dzieci bawiące się na zewnątrz. Spacer po zmroku staje się przyjemnością i nie wiąże się z odczuciem niepokoju.

Apartament szyty na miarę

To, co istotne zarówno dla dewelopera, jak i dla przyszłego nabywcy to poczucie wyjątkowości. Każdy z nas chce być bowiem częścią czegoś nietuzinkowego. Dlatego nowoczesna i wyrazista architektura to element łączący. Budynek w otoczeniu zieleni, kameralność, prywatny taras czy ogródek- to udogodnienia, które dostarczają przyjemności z przebywania w mieszkaniu. Jednak ważne, aby dostać to w pakiecie. Poszukując wymarzonego rozwiązania, znajdujemy je wraz z możliwością stworzenia apartamentu w indywidualnym stylu, bez konieczności rozmyślań o aspekty wykończeniowe. 

Dlaczego warto zainwestować?

Jeśli apartament nie posiada w okolicy konkurencji na rynku Premium, to jego wartość wzrasta. Jeśli dobrze pochylimy się nad inwestycją i prawidłowo się do niej przygotujemy, możemy tylko zyskać. Posiadanie nowoczesnego i bezkonkurencyjnego apartamentu w sercu ziemi kłodzkiej, to szansa na odpoczynek od miejskiego zgiełku, ale także wyjście naprzeciw oczekiwaniom turystów. Podwójne korzyści, które otwierają się przed inwestorami w dobie rozwijającego się rynku nieruchomości,  to bezwzględny strzał w dziesiątkę!