Nowoczesne inwestycje charakteryzują się wszechstronnością. Dlatego ważne, aby dawały nam liczne rozwiązania aranżacyjne i spełniały różnorodne oczekiwania. Takie kryteria spełniają apartamenty z antresolami, pełniące zarówno funkcję przestronnego mieszkania, jak i piętrowego domu. 

Powierzchnia otwiera horyzonty

Jednym z niepodważalnych atutów mieszkań dwupoziomowych znajdujących się w inwestycji Ogrody Pieniawskie jest ich wyjątkowa powierzchnia, pozwalająca na nawet najbardziej wyszukane aranżację. Warto podkreślić, że przestrzeń, jaką dysponujemy, dostarcza nam liczne pomysły na jej zagospodarowanie. Jeśli chcesz zatem oddzielić część sypialną od salonowej lub stworzyć sobie miejsce do pracy – nic nie stoi na przeszkodzie! Takie mieszkanie stanowi, bez dwóch zdań, namiastkę domu jednorodzinnego.

Szerokie możliwości dla inwestorów

Mieszkania dwukondygnacyjne stają się coraz większą zachętą dla inwestorów, chcących dokonać zakupu mieszkania pod wynajem. Dzięki swoim szerokim możliwościom i funkcjonalności, takie wnętrza spełniają liczne kryteria brane pod uwagę przez potencjalnych najemców. Jeśli łączy się to z walorami estetycznymi- masz ogromną szansę na odniesienie sukcesu!

Niekoniecznie z dala od centrum!

Posiadanie domu jednorodzinnego bardzo często skazuje na życie poza miastem. Mieszkania dwupoziomowe są znakomitą alternatywą dla osób, dla których ciągłe poruszanie się samochodem jest uciążliwe. Budynek naszej inwestycji znajduje się  w wyjątkowo komfortowej, dla codziennego życia, lokalizacji.

Wybierz funkcjonalne i wszechstronne wnętrze, dbając o każdy detal! Mieszkania z antresolami to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących żyć komfortowo i czuć namiastkę domu jednorodzinnego. Zobacz naszą ofertę mieszkań w Polanicy-Zdroju!