Wakacje są dla włodarzy kurortów wypoczynkowych jednym z największych wyzwań, ale również szansą na promocję miasta. Czas letni to najważniejszy moment w roku, szczególnie dla osób inwestujących w apartamenty wakacyjne. 

Czy inwestycja w luksusowy apartament daje szansę na zysk?

Rynek apartamentów wakacyjnych w Polsce przeżywa boom. Obecnie faktyczna rentowność z inwestycji w mieszkania spoza rynku turystycznego wynosi około 4-5 proc., czyli mniej więcej tyle, ile inwestycja w mieszkanie na wynajem długoterminowy. Jednak istotny jest fakt, że  apartamenty wakacyjne dają taki zwrot zaledwie w ciągu sezonu, a mieszkania wypracowują go w aż 12 miesięcy.

Kiedy szanse są większe?

Wiele zależy od tego, jaką strategię przyjmie inwestor. Planując inwestycję, warto pochylić się nad konkurencyjnością i specyfiką regionu. Apartament w centrum Ziemi Kłodzkiej to doskonała szansa nie tylko na trafną lokatę kapitału, ale także rozsądne poprowadzenie własnej drogi do sukcesu. Główna zaleta – lokalizacja sprawdza się zarówno latem, jak i w zimowej porze. Turyści odwiedzają bowiem w wakacje kurort, znany jako jeden z najpiękniejszych w Polsce, natomiast zimą spędzają czas na stokach, do których można dojechać z Polanicy-Zdroju.

Jakie apartamenty oferujemy?

Ogrody Pieniawskie to najnowocześniejsza inwestycja w Polanicy-Zdroju. Nasze apartamenty to połączenie nowoczesności, lekkości i luksusu w otoczeniu natury. Przeszklony budynek oraz balkony dostarczają szans na cieszenie się urokami przyrody o każdej porze roku. Wnętrza są zróżnicowane pod względem powierzchni i rozkładu. Na parterze znajdują się przydomowe zielone tarasy ogrodowe, natomiast najwyższe piętra, wzbogacone w antresole, otwierają nam drzwi do prywatnego tarasu na dachu budynku.

Zainwestuj w przyszłość już dziś

Zakup luksusowego apartamentu to inwestycja w bezpieczną przyszłość. Coraz popularniejsza staje się bowiem lokata kapitału w nieruchomość zamiast trzymania swoich oszczędności w banku. Zajrzyj do naszej oferty już dziś i zaplanuj skrupulatnie swoją inwestycję w jednym z najpiękniejszych uzdrowisk w całej Polsce!