Wykończenie pod klucz – dodatkowa usługa dla naszych Klientów

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkową usługę kompleksowego wykończenia apartamentów w naszej prestiżowej inwestycji. W jednym miejscu Klienci otrzymują zindywidualizowany projekt architektów z Q2 Studio, wysokiej jakości materiały, usługę wykończenia wnętrza, a także gwarancję na materiały.

Unikatowy apartament w projekcie Individual

Naszą ofertę niewątpliwie wyróżnia fakt, iż jest ona dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. W ten sposób mają Państwo szansę na stworzenie wymarzonego wnętrza przy zaangażowaniu i pomocy najlepszych specjalistów.

Ponadto, projekt przewiduje możliwość rozszerzenia elementów wykończeniowych poprzez poszukiwanie nawet trudno dostępnych materiałów, na które otrzymają Państwo wieloletnią gwarancję. Dzięki temu apartament stanie się niepowtarzalny i bogaty w indywidualne życzenia Klienta.

Od projektu, przez materiały, po radość z efektu końcowego

Jednym z największych atutów oferty jest jej kompleksowość. W dbałości o czas i fundusze Klienta, wykwalifikowany zespół Q2Design zadba o wszystkie aspekty związane z wykończeniem apartamentu. Architekci zajmą się nie tylko stworzeniem nadzwyczajnego projektu i sprowadzeniem rekomendowanych materiałów, ale także przekazaniem koncepcji zespołowi zajmującemu się wykończeniem wnętrza. W jednym miejscu Klient otrzyma wszystkie najwyższej jakości usługi, a nowatorskie pomysły nietuzinkowej kadry będą kluczem do idealnego wystroju. Funkcjonalnie, uważnie, ekologicznie, artystycznie? To Państwo wybierają, jaki trend zagości w luksusowym apartamencie w inwestycji Ogrody Pieniewskie.

—–

Q2 Design

Dzięki pasji i energii, jaką wkładamy do naszej pracowni oraz zamiłowania do niekonwencjonalnych pomysłów, wspólnie tworzymy miejsce, które ma jeden cel — projektowanie wymarzonych przestrzeni, które mają usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klientów. W pracy staramy się łączyć oryginalność, estetykę i funkcję oraz w pełni wykorzystywać potencjał każdego miejsca, z którym przychodzi nam pracować. Stawiamy na zadowolenie, dlatego naszą główną misją jest tworzenie przestrzeni, które odzwierciedlają potrzeby, preferencje, a także charakter naszych Klientów.

Więcej informacji:

https://q2design.pl/

ODWIEDŹ NAS OSOBIŚCIE!

SHOWROOM & PRACOWNIA

KRZYCKA BUSINESS PARK

ul. Życzliwa 21

53-030 Wrocław

ZADZWOŃ DO NAS I ZAPYTAJ O INTERESUJĄCĄ CIĘ KWESTIĘ

+ 48 571 338 600

OGRODY PIENIAWSKIE – już w sprzedaży!

Z przyjemnością informujemy, że JUŻ W SPRZEDAŻY są wyjątkowe apartamenty i lokale usługowe zlokalizowane przy ulicy Zdrojowej w Polanicy-Zdroju!

Mieszkania na piętrach będą posiadać przestronne balkony, które doskonale sprawdzą się jako miejsce do odpoczynku. Na mieszkańców zajmujących parterowe apartamenty czekają indywidualne ogródki, zapewniające prywatne miejsce do rekreacji. Jeśli cenimy sobie niezwykłe widoki i otoczenie zieleni, idealnym rozwiązaniem będzie mieszkanie usytuowane na najwyższej kondygnacji, do którego przynależy taras zlokalizowany na dachu budynku.

Najmniejszy apartament będzie miał powierzchnię 41 m2, największy 101 m2. Łącznie zaprojektowano 46 lokali mieszkalnych, 22 komórki lokatorskie oraz 42 miejsca postojowe.

Ogrody Pieniawskie to nie tylko apartamenty mieszkalne, ale również atrakcyjna przestrzeń komercyjna. Lokalizacja bezpośrednio przy Parku Zdrojowym i deptaku, duże przeszklenia i nowoczesna forma architektoniczna utrzymana w stonowanej kolorystyce to największe atuty inwestycji. Dla osób prowadzących własny biznes zaaranżowane zostaną lokale usługowe o powierzchni: 111 m2, 182 m2, 183 m2, 321 m2, a na piętrze lokal o metrażu 49 m2. 

Wyłącznym Biurem Sprzedaży apartamentów i lokali usługowych w inwestycji Ogrody Pieniawskie jest KAPITAL Nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami! Zainwestuj w najlepszy adres w Polanicy-Zdroju.

Top 5 atrakcji w Polanicy

Polanica-Zdrój to idealne miejsce do zamieszkania, ale także turystyki. Znajdziemy tutaj atrakcje na cały rok, z których możemy korzystać niezależnie od pogody. Otoczenie wyjątkowej przyrody i uzdrowiskowy klimat miasta sprawiają, że dobrze nam się w nim odpoczywa. Jak najlepiej spędzić w nim wolny czas? Oto nasze TOP 5 atrakcji Polanicy-Zdrój.

POLANICA Zdrój – MIASTO OGRÓD

Człowiek na co dzień poszukuje miejsc, w których będzie mógł bezpiecznie wypocząć. Zależy nam na regeneracji, uspokojeniu ducha i oczyszczeniu ciała. Uciekamy się do różnych metod, ale jedną z najskuteczniejszych jest kontakt z przyrodą. Szukamy miejsc pełnych zieleni, zacienionych, w których możemy wszystkimi zmysłami poczuć bliskość natury. Takim celom służą pobyty w mieście, które często porównywane jest do ogrodu, a jest nim Polanica-Zdrój.